• English
 • فهرست بستن

   

  بخش پرسش و پاسخ برای شما دوستان این امکان را فراهم می سازد که سوالات متداول خود را در این فضا مطرح کرده و توسط همکاران ما در بخش های مختلف پاسخ داده خواهد شد و همچنین در صورت پرسش درباره ی کیفیت محصولات و یا کارکرد آن با مشکلی مواجه شدید حتما آن را با ما در میان بگذارید…
   

  قیمت کنتورهای هوشمند تکفاز وسه فاز را ازکجا می توانیم سراغ بگیریم

  جهت اطلاع از قیمت و شرایط تحویل کنتورهای هوشمند با شماره تلفن ۳۵۴۱۴۳۹۴-۰۵۱ – آقای مهندس عبدی تماس بگیرید.

  فیوزهای مینیاتوری در چه جریان‏هایی تولید می‏شوند؟

  کلیدهای مینیاتوری شرکت توس فیوز با برند AEG آلمان در دو نوع AC و DC و از رنج ۰٫۵ تا ۶۳ آمپر تولید می شود

  از کجا فیوز اصل از تقلبی را تشخیص دهیم؟

  روش تشخیص کلید های مینیاتوری شرکت توس فیوز با برند AEG طبق این عکس می باشد

  آیا شما محصولات خود را صادر میکنید؟ بیشتربه چه کشورهایی؟

  ما در حال تحقیق بازار در بازارهای هدف شامل کشورهای CIS، افغانستان و عراق هستیم . لیست محصولات و قیمت را برای چند کشور ارسال نموده ایم و منتظر دریافت سفارش هستیم.

  در مورد کلید محافظ جان نوشته بودید و حتی اسم متن نیز به این نام”گلید محافظ جان” نگارش شده. ولی در انتهای متن آمده که نمی تواند کاربرد محافظ جان داشه باشد!یعنی فرار از مسئولیت؟ یا عوام فریبی؟!

  همان گونه که در توضیحات ذیل مشخص می باشد کلید محافظ جان با حساسیت بالاتر از ۳۰ میلی امپر نمی تواند محافظ جان انسان باشد.

  کلیدهای محافظ جان (رله نشت جریان( AEG با حساسیت ۱۰ و ۳۰ میلی آمپر ، انسان را از برق گرفتگی و مرگ نجات می دهد.

  کلیدهای محافظ جان (رله نشت جریان) با حساسیت بالاتر از ۳۰ میلی آمپر ، فقط جهت حفاظت وسایل برقی کاربرد دارد و نمی تواند به عنوان محافظ جان مورد استفاده قرار گیرد

  قرائت کنتورهای دیجیتال به چه صورت میباشد؟ چگونه تشخیص دهیم اوج بار ، کم بار ، میان باری رو تا بتوانیم اطلاعات مصرف را به اداره برق گزارش دهیم؟ مدل کنتور MTF200

  نحوه قرائت کنتور تکفاز MTF200F یا MTF200 (ساخت شرکت توس فیوز) جهت آگاهی از میزان مصرف و اعلام آن به اداره برق به شرح ذیل می باشد:

  ۱- دکمه طوسی یا قرمز رنگ بالا کنار صفحه نمایش کنتور را چند بار فشار دهید. روی صفحه نمایش سمت چپ پایین عبارت ۱٫۸٫۱ نمایش داده می شود. ارقام بالای آن نشانه میزان مصرف در تعرفه میان باری می باشد. به عنوان مثال: ۸٫۴۰ kwh

  ۲- دکمه را یک بار دیگر فشار داده تاعبارت ۱٫۸٫۲ نمایش داده شود، ارقام بالای آن نشانه میزان مصرف در تعرفه پرباری می باشد.

  ۳- دکمه را دوباره فشار دهید تاعبارت ۱٫۸٫۳ نمایش داده شود، ارقام بالای آن نشانه میزان مصرف در تعرفه کم باری می باشد.

  سلام میخواستم بدونم آیاامکان ریست کنتورهای تک فاز MTF200F درحالی که نصب هستندوجود داره ؟ اگه داره نیاز به وسیله به خصوصی داره؟

  ریست کنتورها بر خلاف الزامات توانیر می باشد و کنتورهایی که به تایید توانیر می رسند نباید این قابلیت را برای مشترک داشته باشند.